Dobřichovické vinařské slavnosti

Akce je vhodná pro děti

Vinařské Dobřichovické Slavnosti 2020

Celá akce má podtitul „Poznej svého vinaře!“ a jak sám napovídá budou zde svá vína prezentovat a prodávat osobně nejen vinaři z České republiky, ale také dovozci kvalitních vín z celého světa.

Letošní ročník se neobejde ani bez druhé scény, stejně jako tomu bylo minulý rok. Můžete se také těšit na speciality od restaurací z blízkého i dalekého okolí.

Seznam všech vystavovatelů najdete v sekci vystavovatelé.

Degustační skleničky jsou k zapůjčení na výdejních místech zdarma (vratná záloha na skleničku 50Kč) Ve spolupráci se společností Winterhalter bude v areálu zřízeno speciální mycí centrum, kde každý návštěvník může vyměnit svou skleničku za čistou
Ceny degustačních vzorků i vín si stanovuje každý vinař/vystavovatel samostatně. Platba za degustační vzorek je realizována výhradně degustačními žetony. Platba za celé láhve a kartony pak může být realizována i jiným způsobem.
Dobřichovický zámek otevře své brány přesně v 11:00.
Vedle ochutnávek vín na stáncích vinařů je připraven také bohatý kulturní a hudební program.

Datum konání: 29. 8. 2020 - 30. 8. 2020 začátek od 11:00

Místo konání: Zámek Dobřichovice, Dobřichovice

Typ akce: gastronomie

Organizátor: Město Dobřichovice

Doba trvání: 13 hodin

Plné vstupné: 80 Kč

Poznámka: Vstupenka je platná do všech zón, včetně ostrova s hudebním programem.

Zdroj: Město Dobřichovice

Hudební dolaďujeme a zveřejníme ho v nejbližších dnech. Těšit se ale opět můžete na živou hudbu na ostrově nedaleko zámku.

Dětský program u řeky :

14h-18h dětské hry, loutkový atelier divadla Studna